Aktuelne javne nabavke

Datum objave Nabavka Naziv tendera Rok
Monday, May 14, 2018 - 10:03 male vrednosti nabavka usluga stamparije za 2018.god. 23.05.2018. do 10casova
Wednesday, April 4, 2018 - 10:11 male vrednosti nabavka kancelarijskog materijala i tonera za 2018.godinu 2D/2018 12.04.2018.godine do 10 casova
Tuesday, March 13, 2018 - 14:21 male vrednosti nabavka racunarske opreme za 2018.godinu 22.03.2018.god. do 10h
Thursday, November 23, 2017 - 14:43 male vrednosti nabavka ugostiteljskih usluga-kolektivna proslava za 2017.god 2U/2017-partija 3 01.12.2017 do 10h
Monday, October 23, 2017 - 11:06 male vrednosti nabavka ugostiteljskih usluga-kafane i restorana za 2017.god 2U/2017 partija 1. i 2. 01.11.2017. do 10 casova
Wednesday, June 14, 2017 - 12:33 male vrednosti nabavka racunarske opreme za 2017. godinu 22.06.2017. do 10 casova
Wednesday, May 3, 2017 - 08:09 male vrednosti nabavka usluga stamparije za 2017.god. 03.05.2017 do 10 casova
Monday, March 20, 2017 - 12:46 male vrednosti nabavka kancelarijskog materijala i tonera za 2017.godinu 29.03.2017. do 10 casova
Thursday, November 10, 2016 - 12:15 male vrednosti nabavka računarske opreme za 2016.godinu 21.11.2016.godine do 10h.
Wednesday, November 9, 2016 - 12:27 male vrednosti nabavka ugostiteljskih usluga-kolektivna proslava za 2016.god 17.11.2016 do 10h.